Recenze našich hráčů

Kuba

účastník hry 

Tato únikovka byla naše dvacátá druhá. Po vyzkoušení zbylých dvou unikových her v Děčíně jsme od této moc neočekávali. Hra nás ale velmi příjemně překvapila. Příběh byl smysluplný, úkoly originální a promyšlené. Plusem jsou i nízká cena a překvapení na závěr. Hru bychom určitě doporučili. 👍

Terka

účastnice hry

Super! Moc jsme si to užili! A máme rekord v nejdelším čase, doporučuji!!! 

Kristýna

účastnice hry

Sice to byla moje první návštěva únikovky, ale po tomto zážitku ráda navštívím i jiné. Vůbec jsem nevěděla, co od hry čekat. Téma je trochu strašidelné a místo tomu skvěle odpovídá. Hra není jednoduchá, jako tým jsme se u ní pěkně zapotili, ale naše vítězství je důkazem, že je cesty ven!!! Člověk tuto únikovku o to více ocení, když ví, kolik času na ní kluci strávili. 👍 Doporučujeme!

Marek

účastník hry

Perfektne pripravena unikovka-pekne vymysleny pribeh, tematicke rekvizity, napinave :) urcite vyzkousejte!

Ivana

účastnice hry

Jsem nadšená! Moje první únikovka. Vůbec jsem nevěděla, do čeho jdu, co se bude dít. Moc hezky připravené. Majitel hry příjemný, do hry nezasahuje, což je super. DOPORUČUJI MOC!!

Naděžda

účastnice hry

Všem doporučuji! Zajímavá, tak akorát složitá úniková hra s ponurým tématem. Možná se budete zdravě bát a to vás vyburcuje k lepšímu únikovému času. Vytvořte si tým a zkuste si to. Mě a mým přátelům se to moc líbilo.


Recenze jsou převzaté odsud a odsud.